Aktualności       Turnieje       Sympatycy       CIEKAWOSTKI       archiwum       Kontakt       
 

archiwum

LISTA UCZESTNIKÓW I Mistrzostw Województwa Opolskiego Amatorów w Badmintonie

Single męskie zagrają:

1 Radosław Kościółek - K- Koźle

 2 Marcin Szczerski - Gogolin

 3 Michał Pajek - Strzelce Opolskie

4 Bartosz Nazimek - Luboszyce

5 Wiesław Feder - Luboszyce

6 Andrzej Kułakowski - Opole

7 Łukasz Zahajkiewicz - Strzelce Opolskie

8 Maciej Mazur - Głubczyce

9 Wojciech Mazur - Głubczyce

10 Piotr Wotzka - Gogolin

11 Waldemar Adamski - Opole

12 Andrzej Szawłowski - Opole

13 Adam Daroń - K-Koźle

14 Zbigniew Czerkawski - K-Koźle

15 Arkadiusz Parma - Brzeg

16 Sławomir Łyczkowski - Brzeg

17 Leszek Bucki - Opole

18 Grzegorz Labisz - Opole

19 Sławomir Piechnik - Opole

20 Irek Jaki - Opole

21 Arkadiusz Gomoła - Strzelce Opolskie

22 Ryszard Bryk - Nysa

23 Wojciech Kondracki - Nysa

24 Jacek Kużdżał -- Nysa

25 Adam Dumański - Nysa

26 Wojciech Budzicz - Nysa

27 Michał Tomaszewski - Nysa

28 Jacek Kurek - Gogolin

29 Jakub Czerkawski  - K-Koźle

30 Leszek Szmagierewski - Opole

31 Tomasz Myszor - Opole

32 Andrzej Majewski - Głubczyce

33 Leszek Gałaszkiewicz - Głubczyce

34 Marian Pilszański - Głubczyce

35 Waldemar Szynol - K- Koźle

36 Rafał Świerczek - K- Koźle

37 Krzysztof Płotek - Głubczyce

38 Bartek Żmuda - Gogolin

39 Tadeusz Wąsowicz - K - Koźle

40 Waldemar Biliński  K - Koźle

Single żeńskie zagrają: 

1 Marta Bulak - Opole

2 Katarzyna Gielczowska - Opole

3 Elżbieta Dumańska - Nysa

4 Emilia Dudek - Nysa

5 Dorota Gregor - Strzelce Opolskie

6 Małgorzata Włoszczyńska - Strzelce Opolskie

7 Anna Drążek - Gogolin

Miksty zagrają:

1 Małgorzata Włoszczyńska - Wojciech Wojdyła - Strzelce Opolskie

2 Sylwia Szewczuk - Oleg Konowałow - Opole

3 Hanna i Jan Czmiel - Opole

4 Dorota Gregor - Andrzej Gireń - Strzelce Opolskie

5 Elżbieta Dumańska - Ryszard Bryk - Nysa

6 Emilia i Marek Dudek - Nysa

7 Jessica Pielenga - Andrzej Szawłowski - Opole

8 Anna Drążek - Zenon Gil - Gogolin

9 Marta Wójcik - Mikołaj Pokrzywnicki - Gogolin

10 Edyta Piestrak -  Piotr Gamoń - Gogolin

11 Barbara i Jacek Pokrzywniccy  - Gogolin

Deble żeńskie zagrają:

1 Marta Bulak - Katarzyna Gielczowska - Opole

2 Jessica Pielenga - Sylwia Szewczuk - Opole

3 Barbara Pokrzywnicka - Edyta Piestrak - Gogolin

Deble męskie zagrają:

1 Radosław Kościółek - Marcin Szczerski  - Gogolin

2 Michał Pajek - Wojciech Wojdyła - Strzelce Opolskie

3 Bartosz Nazimek - Wiesław Feder - Luboszyce

4 Artur Folęga - Andrzej Kułakowski - Opole

5 Łukasz Zahajkiewicz - Arkadiusz Gomoła - Strzelce Opolskie

6 Maciej Mazur - Wojciech Mazur - Głubczyce

7 Waldemar Adamski - Leszek Szmagierewski - Opole

8 Adam Daroń - Zbigniew Czerkawski- K- Koźle

9 Arkadiusz Parma - Sławomir Łyczkowski - Brzeg

10 Leszek Bucki - Grzegorz Labisz - Opole

11 Sławomir Piechnik - Witold Wierszyn - Opole

12 Marek Dudek - Wojciech Kondracki - Nysa

13 Adam Dumański - Wojciech Budzicz - Nysa

14 Jacek Kurek - Bartek Żmuda - Gogolin

15 Jakub Czerkawski - Piotr Gamoń - K- Koźle

16  Mikołaj i Jacek Pokrzywniccy - Gogolin

17 Irek Jaki - Maciej Stępień - Opole

18 Zenon Gil - Andrzej Gireń - Gogolin

19 Leszek Gałaszkiewicz - Marian Pilszański - Głubczyce

20 Waldemar Szynol - Rafał Świerczek - K- Koźle

21 Tadeusz Wąsowicz - Waldemar Biliński - K - Koźle

Ciężka praca i jest Effect

KOŃCOWA TABELA
rozgrywek drużynowych w 2013 roku
ZESPOŁY MĘSKIE            mecze / punkty
1.  Effect                                   22 / 50
2.  Hanysy                                 22 / 49
3.  WBRW                                 22 / 48
5.  Ślonsko Siła                         22 / 47    ex aequo
5.  MTS I                                    22 / 47   ex aequo
6.  MKS                                     22 / 34
7.  Trzej Amigos                         22 / 31
8.  Mirowskie Sokoły I                22 / 29
9.  MTS II                                   22 / 24
10. Pokrzywy                             22 / 19
11. Mirowskie Sokoły II              22 /10
12. maleViva                              22 / 9
 
ZESPOŁY MIESZANE

1. MKS                                       4 / 15
3. Pokrzywy                                4 / 9  ex aequo
3. Mirowskie Sokoły II               4 / 9   ex aequo



Niestety nie wszyscy dojechali. Stoją od lewej...........................   :-))
Patrz zakładka turnieje, lista zgłoszonych drużyn.


 
Apetyty dopisywały, a i wypić można było nie tylko piwo .

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

III TURNIEJ AMATORÓW W BADMINTONIE

W  STRZELCACH OPOLSKICH

16.06.2013r w Strzelcach Opolskich odbył sie III Turniej Amatorów dla dorosłych w badmintonie,w którym udział wzięli zawodnicy z Głubczyc,Gogolina,Opola,Bytomia i Strzelec Opolskich i  Kędzierzyna-KoźlaRozegrano turniej w pięciu kategoriach, gry :pojedynczej mężczyzn, pojedynczej kobiet, podwójnej kobiet i mężczyzn oraz w grze mieszanej. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym. Wszyscy bawili się znakomicie. Poniżej wyniki

gra pojedyncza kobiet
I miejsce      Małgorzata Włoszczyńska   Strzelce Opolskie
II miejsce     Jessica Pielenga                 Opole
III miejsce    Dorota Gregor                     Strzelce Opolskie
III miejsce    Izabela Iwanejko                  Kędzierzyn-Koźle

gra pojedyncza mężczyzn
I miejsce    Piotr Gamoń                        Kędzierzyn-Koźle
II miejsce   Wojciech Wojdyła                Strzelce Opolskie
III miejsce  Michał Pajek                       Strzelce Opolskie
III miejsce  Rafał Świerczek                   Kędzierzyn-Koźle

gra pojedyncza mężczyzn 50+
I miejsce    Andrzej Szawłowski      Opole
II miejsce   Jacek Pokrzywnicki      Gogolin
III miejsce   Krzysztof Potek             Głubczyce

gra podwójna kobiet
I miejsce   Małgorzata Włoszczyńska/Dorota Gregor      Strzelce Opolskie
II miejsce  Edyta Piestrak/Jessica Pielenga                   Gogolin/Opole
III miejsce  Izabela Iwanejko/Edyta Nowak-Jasek            Kędzierzyn-Koźle
III miejsce  Barbara Fijał/Aleksandra Bar                        Strzelce Opolskie

gra podwójna mężczyzn
I  miejsce   Andrzej Poznański/Paweł Gansiniec            Bytom
II miejsce   Wojciech Wojdyła/Michał Pajek                   Strzelce Opolskie
III miejsce  Rafał Świerczek/Paweł Streissel                   Kędzierzyn-Koźle
III miejsce  Dariusz Supel/Adam Hnatów                        Kędzierzyn-Koźle

gra mieszana
I miejsce Małgorzata Włoszczyńska/Wijciech Wojdyła    Strzelce Opolskie 
II miejsce Dorota Gregor/Andrzej Gireń                           Strrzelce Opolskie
III miejsce  Jessika Pielenga/Andrzej Szawłowski            Opole
III miejsce  Aleksandra Bar/Leszek Gałaszkiewicz           Strzelce/Głubczyce

Organizatorzy







GŁUBCZYCE 25 maja - wyniki

Turniej Amatorów Badmintona 

o Puchar Starosty Głubczyckiego 

i Prezesa LKS Technik Głubczyce.


W dniu 18.05 .2013 r. w hali sportowej ZOKiS w Głubczycach odbył się Turniej Amatorów Badmintona o Puchar Starosty Głubczyckiego i Prezesa LKS Technik Głubczyce. W zawodach , rywalizowało kilkunastu zawodników z całej Opolszczyzny. Stawką zawodów były puchary i dyplomy ufundowane przez Starostę Powiatu Głubczyckiego i Prezesa LKS Technik Głubczyce. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria OPEN:

I miejsce- Wojciech Wojdyła

II miejsce- Małgorzata Włoszczyńska

III miejsce – Andrzej Szawłowski

IV miejsce- Zenon Gil

Gra pojedyncza kobiet:

I miejsce- Małgorzata Włoszczyńska

II miejsce- Bernadeta Sak-Krawiec

Gra mieszana:

I miejsce- Małgorzata Włoszczyńska/ Wojciech Wojdyła

II miejsce – Bernadeta Sak-Krawiec/ Leszek Gałaszkiewicz

Dzieci:

I miejsce- Olaf Malik

II miejsce- Adam Felski

III miejsce Adrian Felski

Udział w zawodach przysporzył zawodnikom wiele radości. Laureatom gratulujemy, a sympatyków i amatorów badmintona zapraszamy do udziału w kolejnych  zawodach.

Organizatorzy

Sensacyjne II miejsce



W  Mistrzostwach Gogolina w "Piłkarzykach", w tej samej hali na której odbędzie się nasz "Gogolin Cup", w ramach cyklu przygotowawczego przed naszym turniejem, udział wzięła para gogolińsko-strzelecka 
Wojtek Wojdyła i Zenek Gil. 
Walczyliśmy dzielnie i wywalczyliśmy II miejsce


Cykl Drużynowych Turniejów Miłośników Badmintona w Gogolinie


 
  

           Jury  w całej krasie.                                  Jajo i ja

  

           Gogolin się grzeje                                      Azoty kibicują

 

Wojtek czai się na Edytę, a Edyta....                  Opole w komplecie
Ciekawe kto zrobił to zdjęcie?

   

      Hare Kriszna, czy jogin ?                 Zakulisowe ustalenia ???




Sponsorzy







Zapraszamy we wtorki 

i czwartki 

17.00 - 20.00 

Hala 

Blautów w Gogolinie

Linki

MMKS Kędzierzyn-Koźle


www.badminton.opole.pl


www.twojbadminton.pl

 Jeśli interesuje Was muzyka filmowa to zapraszamy do Soundtracks.pl. Najnowsze newsy, recenzje i konkursy.
© 2012 - Kometka.info - Badminton
Projekt i wykonanie: Drukarnia SADY