Aktualności       Turnieje       Sympatycy       CIEKAWOSTKI       archiwum       Kontakt       
 

WYNIKI IV MISTRZOSTW OPOLSZCZYZNY

SINGIEL KOBIET: 
1. Marta Wójcik 
2. Małgorzata Włoszczyńska 
3. Anna Drążek-Szczerska 

DEBEL KOBIET:  
1. Anna Drążek-Szczerska+Małgorzata Włoszczyńska 
2. Małgorzata Kabarowska+Sylwia Szewczuk 
3. Barbara Pokrzywnicka+Marta Wójcik 

 
PARY MIESZANE:  
1. Tomasz Kość+Sylwia Szewczuk 
2. Czesław Trzmiel+Małgorzata Kabarowska 
3. ex eaquo
Mikołaj Pokrzywnicki+Marta Wójcik
Andrzej Gireń+Małgorzata Włoszczyńska 
4. ex eaquo 
Jacek Pokrzywnicki+Barbara Pokrzywnicka
Zenon Gil+Anna Drążek-Szczerska 

SINGIEL MĘŻCZYZN:
1 Aleksander Sorokowski
2 Robert Borszcz
3 ex eaquo
Paweł Gansiniec
Mateusz Masełko 
4 ex eaquo 
Paweł Wiesiołek 
Arkadiusz Parma 
Jerzy Dróbka 
Adam Daroń 
5 ex eaquo  
Waldemar Biliński 
Michał Pajek
6ex eaquo   
Zbigniew Czerkawski 
Łukasz Zahajkiewicz 
Andrzej Gireń 
Maciej Martuszewski 
Ryszard Bryk
7 ex eaquo   
Jacek Kużdżał 
Marcin Szczerski 
Marian Pilszański 
Aleksander Ostrowski 
Michał Król 
Krzysztof Strojny 
Leszek Gałaszkiewicz

DEBEL MĘŻCZYZN: 
Jerzy Dróbka+Łukasz Wilk 
2 Arkadiusz Parma+Aleksander Sorokowski 
ex eaquo 
Tomasz Kość+Czesław Trzmiel 
Robert Borszcz+Paweł Gansiniec 
4 ex eaquo  
Waldemar Biliński+Adam Daroń 
Paweł Wiesiołek+Marek Zasłonka 
Aleksander Ostrowski+Marian Pilszański 
Andrzej Gireń+Michał Pajek 
5 ex eaquo 
Anna Drążek-Szczerska+Zenon Gil 
Krzysztof Strojny+Leszek Wojtkowski 
Jacek Kurek+Marcin Szczerski  
Ryszard Bryk+Jacek Kużdżał 
6 ex eaquo 
Leszek Gałaszkiewicz+Michał Król 
Wiesław Musielak+Marian Waloszyński 
Jacek Pokrzywnicki+Mikołaj Pokrzywnicki 
Andrzej Czepulonis+Adam Kamiński



IV Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów Zgłosili się :

PARY MIESZANE :

1 Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość - Opole
2. Anna Drążek - Szczerska - Zenon Gil - Gogolin
3. Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel - Opole
4. Marta Wójcik - Mikołaj Pokrzywnicki - Gogolin
5. Małgorzata Włoszczyńska - Andrzej Gireń - Strzelce Opolskie
6. Barbara Pokrzywnicka - Jacek Pokrzywnicki - Gogolin

DEBLE MĘŻCZYZN:
1. Marcin Szczerski - Jacek Kurek - Gogolin
2. Tomasz Kość - Czesław Czmiel- Opole
3. Aleksander Sorokowski - Arkadiusz Parma - Brzeg
4. Leszek Gałaszkiewicz - Michał Król - Głubczyce
5. Robert Borszcz - Paweł Gansiniec - Radzionków
6. Jerzy Dróbka -  Łukasz Wilk - Brzeg
7. Wiesław Musielak - Marian Wałoszyński - K - Koźle
8. Wiesiołek Paweł - Marek Zasłonka - K - Koźle
9. Adam Daroń - Waldemar Biliński -  K - Koźle
10. Aleksander Ostrowski - Marian Pilszański - Głubczyce
11 Anna Drążek-Szczerska - Zenon Gil - Gogolin
12. Andrzej Gireń - Michał Pajek - Strzelce Opolskie
13. Krzysztof Strojny  -  Leszek Wojtkowski - Głubczyce
14. Jacek Pokrzywnicki - Mikołaj Pokrzywnicki - Gogolin
15. Jacek Kużdżał - Ryszard Bryk - Nysa
16. Adam Kamiński - Andrzej Czepulonis - Wrocław

DEBLE KOBIET:
1. Sylwia Szewczuk - Małgorzata Kabarowska - Opole
2. Anna Drążek - Szczerska - Małgorzata Włoszczyńska - Gogolin
3. Barbara Pokrzywnicka - Marta Wójcik- Gogolin

SINGIEL MĘŻCZYZN :
1. Marcin Szczerski - Gogolin
2. Aleksander Sorokowski - Brzeg
3. Michał Król - Wrocław
4. Gałaszkiewicz Leszek - Głubczyce
5. Ryszard Bryk - Nysa
6. Arkadiusz Parma - Brzeg
7. Robert Borszcz - Zabrze
8. Paweł Gansiniec - Nakło Śląskie
9. Jerzy Dróbka - Brzeg
10. Mateusz Masełko - Opole
11. Wiesiołek Paweł - K - Koźle
12. Adam Daroń - K - Koźle
13. Waldemar Biliński - K - Koźle
14. Zbigniew Czerkawski - K - Koźle
15. Aleksander Ostrowski - Naczęsławice
16. Marian Pilszański - Głubczyce
17. Michał Pajek - Strzelce Opolskie
18. Andrzej Gireń - Strzelce Opolskie
19. Maciej Martuszewski - 
20. Krzysztof Strojny - Głubczyce
21. Jacek Kużdżał - Nysa
22. Łukasz Zahajkiewicz - Strzelce Opolskie

SINGIEL KOBIET:
1. Małgorzata Włoszczyńska - Strzelce Opolskie
2. Marta Wójcik - Gogolin
3. Anna Drążek - Szczerska - Gogolin
 



06 listopada - Gogolin

IV Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów w Badmintonie

Organizatorem jest Urząd Miejski w  Gogolinie  i  wszyscy uczestnicy 

Patronem jest burmistrz Gogolina, pan Joachim Wojtala

Opolski Okręgowy Związek Badmintona i DRUKARNIA SADY z Krapkowic

Sędzia główny zawodów pan Waldemar Adamski

- Gramy: single męskie i damskie, deble męskie i damskie oraz miksty

- Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w dwóch grach (np. singiel i debel lub mikst i debel)

- Udział w zawodach może wziąć każdy kto ukończył 18 rok życia i co najmniej od 30 lat nie gra i nie trenuje w klubie

Zgłoszenia tylko mailem na adres japiotr11@wp.pl - do 02 XI 2016 roku

Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko, adres mailowy, adres zamieszkania, rok urodzenia

i wyszczególnione kategorie w których zgłaszający chce

wziąć udział, w przypadku debli i mikstów, proszę podać

nazwisko i imię partnera z którym będzie się grało

WPISOWE - 40 zł od osoby, płatne w dniu zawodów w biurze zawodów

- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przykre zdarzenia losowe, powstałe w drodze na zawody, na zawodach i w trakcie powrotu z zawodów

- Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione bez opieki. - Uczestników zawodów obowiązują przepisy PZBad i niniejszy regulamin

- Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu oraz do wprowadzania zmian, które zostaną podane do wiadomości w dniu zawodów

- Obowiązkowy jest strój zamienny sportowy dedykowany do gry na halach sportowych (buty, spodenki, koszulka)

- Wszystkie wiadomości dotyczące turnieju, będą ogłaszane na oficjalnej stronie internetowej zawodów - www.kometka.info

 - Losowanie gier zostanie ogłoszone w dniu zawodów

- Oficjalną lotką zawodów jest niebieska lotka MAVIS 2000 firmy YONEX. Lotki zapewniają sobie uczestnicy we własnym zakresie

- Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku zgłaszającego na stronie internetowej i w innych materiałach promocyjnych, oraz z akceptacją regulaminu zawodów




KOŃCOWE TABELE

Ligi Miłośników Badmintona

Wyniki turnieju debli:

1. Wiesław Musielak - Marian Wałoszyński
2.. Marcin Szczerski - Arnold Jendrusz
3. Anna Szczerska - Zenon Gil
4. Michał Tomaszewski - Ryszard Bryk

 
Wyniki turnieju singlowego:

1. Daroń Adam
2. Wiesiołek Paweł
3. Czerkawski Zbigniew
4. Szczerski Marcin
5. Biliński Waldemar
6. Jendrusz Arnold
7. Kużdżał Jacek

Końcowa tabela turnieju drużynowego:

1. S.C. ENERGETYK 31 PKT
2. MEGAMASZYNY 25 PKT
3. OSADA KK - 23 PKT
4. CHERRY BUDDIES - 17 PKT
5. TYGRYSY Z NYSY - 15 PKT
6. DRUKARNIA SADY - 10 PKT
7. POKRZYWY - 2 PKT
8. SALWe VICTORIA - 0 PKT



WYNIKI II TURNIEJU POLSKA - CZECHY


Single męskie:

1.Jerzy Dróbka
2. Michał Pajek i Waldemar Biliński

Deble kobiet:

1. Anna Szczerska - Małgorzata Włoszczyńska
2. Małgorzata Kabarowska - Sylwia Szewczuk
3. Gabriela Rychnovska - Jana Zavadilova
4. Ludmila Mullerowa - Lenka Reznarova

Deble męskie:

1. Olda Marek - Karel Zahradnik
2. Wojciech Wojdyła - Michał Pajek
3. Tomasz Kość - Czesław Trzmiel

Mixty:

1. Gabriela Rychnovska - Karel Zahradnik
2. Jana Zavadilova - Olda Marek
3. Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość  i Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel

Lista zawodników

Single męskie:

Zbigniew Czerkawski
Adam Daroń
Jakub Czerkawski
Waldemar Biliński
Andrzej Gireń
Jerzy Dróbka
Adam Dumański
Michał Tomaszewski
Ryszard Bryk
Jacek Kużdżał
Wojciech Wojdyła
Michał Pajek
Paweł Wiesiołek
Frantisek Vrana
Ludwik Falkenberg
Jacek Kurek
Marcin Szczerski

Deble męskie:

Adam Daroń - Jakub Czerkawski
Zbigniew Czerkawski - Waldemar Biliński
Michał Tomaszewski - Ryszard Bryk
Jacek Kużdżał - Ludwik Falkenberg
Wojciech Wojdyła - Michał Pajek
Paweł Wiesiołek - Marek Zasłonka
Wiesław Musielak - Marian Wałoszyński
Tomasz Kość - Czesław Trzmiel
Olda Marek - Karel Zahradnik
Jan Kabat - Frantisek Vrana
Jacek Kurek - Marcin Szczerski
Anna Szczerska - Zenon Gil
Jacek Kużdżał - Ludwik Falkenberg

Jacek Pokrzywnicki - Mikołaj Pokrzywnicki

Deble kobiet:

Anna Szczerska - Małgorzata Włoszczyńska
Małgorzata Kabarowska - Sylwia Szewczuk
Gabriela Rychnovska - Jana Zavadilova
Ludmila Mullerowa - Lenka Reznarova

Mixty:

Małgorzata Włoszczyńska - Andrzej Gireń
Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel
Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość
Gabriela Rychnovska - Karel Zahradnik
Jana Zavadilova - Olda Marek
Anna Szczerska - Zenon Gil
Ludmila Mullerowa - Jan Kabat
Lenka Reznarova - Frantisek Vrana
Basia Pokrzywnicka - Mikołaj Pokrzywnicki




POLSKA - CZECHY

Zapraszamy wszystkich amatorów 

grających w badmintona na mecz

POLSKA - CZECHY

Gramy w niedzielę, 24 kwietnia  2016 roku.

Początek o godzinie 9.00

Mecz odbędzie się w Hali Sportowej w Gogolinie,

Al. Przyjaciół Dübendorf 1

Planujemy rozegrać mecze w następujących kategoriach:

- deble męskie

- mixsty

- deble kobiet

- single męskie

- single kobiet

zgłoszenia proszę wysyłać na adres japiotr11@wp.pl do dnia 20 kwietnia 2016 roku Podajemy imię, nazwisko, nazwisko partnera i kategorię.

wpisowe 10 zł/osoba płatne w dniu zawodów

Każdy może wystąpić tylko w 2 kategoriach

Zapewniamy napoje

Wyżywienie we własnym zakresie

Ubezpieczenie we własnym zakresie

pozdrawiam




Liga Miłośników Badmintona

Gry rozpoczynamy dnia 20 marca 2016 roku, w niedzielę o 8.00

Następne terminy: 3 i 24 kwietnia, 15 maja, 5 i 19 czerwca

UCZESTNICTWO:

- Udział w zawodach może wziąć każdy kto ukończył 18 rok życia 

- W turnieju biorą udział zaprzyjaźnione drużyny z Gogolina,

Strzelec Opolskich i Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Opola i Częstochowy.

Oczywiście istnieje możliwość zgłoszenia uczestników z innych miast.

- W turnieju mogą brać udział WSZYSCY - z wyjątkiem osób które po 18 roku życia trenowały i grały w badminton w klubach sportowych (zawodników)

- Każda drużyna musi posiadać nazwę i kapitana

- Każda drużyna musi się składać z minimum 2, maksimum 4 zawodników. Skład jest stały, nie można zgłaszać nowych zawodników w trakcie trwania rozgrywek., W tzw przypadkach losowych jest dozwolona zamiana zawodników, ale tylko gdy organizator wyrazi na to zgodę. Musi to nastąpić najpóźniej 1 dzień przed turniejem.

- Zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę.· 

-Zawodnicy startują w turnieju na własną odpowiedzialność i muszą wypełnić stosowne oświadczenie,  w dniu zawodów.

- Organizator ma prawo, nie dopuścić do gry lub wykluczyć z rozgrywek, zawodnika lub drużynę, nie podając przyczyny.

ROZGRYWKI:

- W ramach spotkania pomiędzy drużynami rozgrywane będą:

 I WERSJA -  trzy pojedynki; dwie gry singlowe i jedna podwójna (bez podziału na kobiety i mężczyzn).

 II WERSJA -  pięć pojedynków ;singiel kobiet, dwie gry singlowe mężczyzn , mikst i debel mężczyzn. Ten system możemy rozegrać w przypadku gdy zgłoszą się drużyny  z paniami w składzie.

- System rozgrywek i wysokość wpisowego, będą podane w osobnym komunikacie, po zamknięciu listy drużyn zgłoszonych do rozgrywek.

 - W sprawach spornych rozstrzyga organizator lub sędzia główny turnieju.

ZGŁOSZENIA - mailem na adres japiotr11@wp.pl do dnia 6 marca 2016 roku

INNE 

- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przykre zdarzenia losowe, powstałe w drodze na zawody, na zawodach i w trakcie powrotu z zawodów.

- Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione bez opieki.

- Uczestników zawodów obowiązują przepisy PZBad i niniejszy regulamin.

- Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu oraz do wprowadzania zmian.

- Wszystkie wiadomości dotyczące turnieju, będą ogłaszane

na oficjalnej stronie internetowej zawodów - www.kometka.info

- Oficjalną lotką zawodów jest niebieska lotka MAVIS 2000 firmy YONEX. Lotki zapewniają sobie uczestnicy we własnym zakresie.

- Ewentualne zmiany będą ogłaszane na oficjalnej stronie internetowej zawodów www.kometka.info

Serdecznie zapraszamy




III Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów w Badmintonie

ZGŁOSILI SIĘ : 

Single męskie:

1.Miłosz Jankowski

2.Mateusz Szymanowski

3. Andrzej Gireń

4. Łukasz Zachajkiewicz

5. Andrzej Barszczewski

6. Bartosz Wiktor

7. Paweł Kmieć

8. Artur Kasperski

9. Waldemar Adamski

10. Andrzej Kułakowski

11. Adam Daroń

12. Zbigniew Czerkawski

13. Jakub Czerkawski

14. Waldemar Biliński

15. Tadeusz Wąsowicz

16. Marian Burda

17. Wiesiołek Paweł

18. Maciej Martuszewski

19. Rafał Rasztar

20. Rafał Pierskalla

21. Marek Płocidem

22. Bartosz Nazimek

23. Piotr Wotzka

24. Wojciech Wojdyła

25. Michał Pajek

26. Aleksander Sorokowski

27. Arkadiusz Parma

28. Arkadiusz Gomoła

29. Marek Wojdyła

30. Mirosław Puczek

31. Arnold Jendrusz

32. Adam Dumański

33. Michał Tomaszewski

34. Ludwik Falkenberg

35. Paweł Senkowski

36. Jacek Kurek

37. Marian Pilszański

38. Aleksander Ostrowski

39. Jerzy Dróbka

40. Irek Jaki

Deble męskie:

1. Miłosz Jankowski - Mateusz Szymanowski

2. Łukasz Zachajkiewicz - Andrzej Gireń

3. Andrzej Barszczewski - Paweł Kmieć

4. Artur Kasperski - Waldemar Adamski

5. Andrzej Kułakowski - Artur Folęga

6. Adam Daroń - Jakub Czerkawski

7. Zbigniew Czerkawski - Waldemar Biliński

8. Tadeusz Wąsowicz - Marian Burda

9. Jacek Kurek - Mikołaj Pokrzywnicki

10. Wiesiołek Paweł - Marek Zasłonka

11. Wiesław Musielak - Marian Waloszyński

12. Rafał Rasztar , Rafał Pierskalla

13. Tomasz Kość - Czesław Trzmiel

14. Wojciech Wojdyła - Michał Pajek

15. Aleksander Sorokowski - Arkadiusz Parma

16. Arkadiusz Gomoła - Maciej Martuszewski

17. Arnold Jendrusz – Marcin Szczerski

18. Ryszard Bryk - Michał Tomaszewski

19. Ludwik Falkenberg – Zenon Gil

20. Marian Pilszański - Aleksander Ostrowski

21. Jerzy Dróbka - Irek Jaki

Miksty:

1. Barbara Pokrzywnicka – Jacek Pokrzywnicki

2. Marta Wójcik - Mikołaj Pokrzywnicki

3. Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość

4. Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel

5. Anna Szczerska – Zenon Gil

6. Justyna Machalska- Mirosław Puczek

7. Elżbieta Dumańska - Ryszard Bryk

8. Agnieszka Gerlach – Marcin Szczerski

Deble kobiet:

1. Małgorzata Kabarowska - Sylwia Szewczuk

2. Małgorzata Włoszczyńska – Anna Szczerska

3. Barbara Pokrzywnicka - Marta Wójcik

4. Elżbieta Dumańska -  Agnieszka Gerlach

Singiel kobiet:

1. Małgorzata Włoszczyńska

2. Ewelina Dziedzic

3. Justyna Machalska

4. Elżbieta Dumańska

WYNIKI

Singiel mężczyzn
1.Aleksander Sorokowski
2.Adam Daroń 
3.Jerzy Dróbka
3.Wojciech Wojdyła

Debel mężczyzn
1.Aleksander Sorokowski-Arkadiusz Parma
2.Wojciech Wojdyła - Michał Pajek
3.Tomasz Kość - Czesław Trzmiel




LIGIA MIŁOŚNIKÓW BADMINTONA Gogolin 2015

14 czerwca zakończyliśmy rozgrywki LMB w Gogolinie.
Poniżej zamieszczam końcowe wyniki.
 
1.  MEGAMASZYNY - w składzie: Michał Pajek, Wojciech Wojdyła, Andrzej Gireń
2.  OSADA KK - w składzie:  Waloszyński Marian, Zasłonka Marek,  Musielak Wiesław, Wiesiołek Paweł
2.  FANI WIŚNIÓWKI - w składzie: Arkadiusz Gomoła, Adam Zalewski, Łukasz Zahajkiewicz
3.  MTS - w składzie:  Adam Daroń, Zbigniew Czerkawski, Jakub Czerkawski, Waldemar Biliński,Marian Burda i Tadeusz Wąsowicz
4.  MKS - w składzie: Anna Drążek - Szczerska, Marcin Szczerski, Jacek Kurek i Zenon Gil
5.  TECHNIK GŁUBCZYCE - w składzie: Lesław Gałaszkiewicz, Marian Pilszański, Krzysztof Strojny, Aleksander Ostrowski
6.  UNITREZ - w składzie:  Krzysztof Majewski, Piotr Mrachacz, Zbigniew Tyka, Waldemar Adamski i Leszek Szmagierewski
7.  POKRZYWY - w składzie: Mikołaj i Jacek Pokrzywniccy, Marta Wójcik, i Arnold Jendruch
8.  MECHANIK NYSA - w składzie: Michał Tomaszewski, Jacek Kużdżał, Radosław Kasprzyk,Bryk Ryszard, Wojciech Budzicz
9. SOKOŁY - w składzie: Tomasz Stępień, Dariusz Sokół
10. ZAMIATACZE - w składzie: Sławomir Kardas, Piotr Nowakowski
 


W ostatnim dniu rozgrywek, doszło do konfrontacji najlepszych singlistów i najlepszych debli.
Tytuł mistrza wśród singlistów wywalczył Wojciech Wojdyła, I vice mistrzem został Zbigniew Czerkawski, a II vice mistrzem została Marta Wójcik.
Mistrzem wśród debli została drużyna w składzie Michał Pajek- Wojciech Wojdyła, I vice mistrzem Anna Szczerska - Zenon Gil, II vice mistrzem Marek Zasłonka -  Wiesław Musielak.



Turniej POLSKA - CZECHY

Działo się w niedzielę 17 maja w Hali Sportowej im Władysława Piechoty w Krapkowicach, 
oj działo. 26 zawodników z Czech i 36 z Polski rozegrało 114 meczy, 228 setów 
i zdobyło aż 9035 punktów. Zniszczyliśmy 26 lotek, a to wszystko w 8 godzin. 
W Zawodach udział wzięli zawodnicy z Pardubic, Krnova, Mikulowic, Szumperka, Opawy, 
Gogolina, Strzelec Op., Opola, K-Koźla, Głubczyc, Paczkowa, Nysy Brzegu i Krapkowic.



Deble męskie - Czechy:
Karel Zahradník - Vladislav Hetfleiš
Jakub Haidler – Aleš Buřič
Jan Kabát – Rostislav Oravec
Antonin Kabat – Miroslav Rotter
Rodan Hojgor – František Vrána
Hošák Petr – Martin Sýkora
Alan Snapka - Jan Stejska
Ladislav Janku - Stanislav Loupanec
Pavel Hromada - Josef Súkup

Deble kobiet -  Czechy:
Rychnovská Gábina - Hamerníková Katka
Stanislava Klečková – Markéta Hlinková
Marcela Šubrtová – Olga Hromadová
Martina Solnická - Michaela Moravcová

Miksty - Czechy:
Zahradník Karel - Rychnovská Gábina
Hetfleiš Vladislav - Hamerníková Katka
Jakub Heidler – Stanislava Klečková
Aleš Buřič – Markéta Hlinková
Hošák Petr – Marcela Šubrtová
Sýkora Martin – Olga Hromadová
Pavel Hromada - Martina Solnická
Josef Súkup - Michaela Moravcová

Deble męskie - Polska:
Marcin Szczerski - Arnold Jendrusz
Zenon Gil - Anna Szczerska
Adam Daroń - Jakub Czerkawski
Tadeusz Wąsowicz - Marian Burda
Andrzej Gireń - Wojciech Wojdyła
Leszek Gałaszkiewicz - Leszek Wojtkowski
Marek Zasłonka - Wiesław Musielak
Arkadiusz Gomoła - Maciej Martuszewski
Michał Tomaszewski - Wojciech Budzicz
Jacek Pokrzywnicki - Mikołaj Pokrzywnicki
Arkadiusz Parma - Aleksander Sorokowski
Waldemar Adamski - Leszek Szmagierewski

Miksty - Polska:
Szczerska Anna - Zenon Gil
Marta Wójcik - Mikołaj Pokrzywnicki
Barbara Pokrzywnicka - Jacek Pokrzywnicki
Agnieszka Nowak - Marcin Szczerski
Anna Michalewska - Leszek Gałaszkiewicz
Elżbieta Dumańska - Wojciech Budzicz
Emilia Dudek - Michał Tomaszewski
Aleksandra Rączkowska - Radosław Kościółek

Deble kobiet -  Polska:
Barbara Pokrzywnicka - Marta Wójcik
Emilia Dudek - Elżbieta Dumańska
Sylwia Szewczuk - Małgorzata Kabarowska
Barbara Cejko - Lucyna Rewekant




Sponsorzy







Zapraszamy we wtorki 

i czwartki 

17.00 - 20.00 

Hala 

Blautów w Gogolinie

Linki

MMKS Kędzierzyn-Koźle


www.badminton.opole.pl


www.twojbadminton.pl

 Jeśli interesuje Was muzyka filmowa to zapraszamy do Soundtracks.pl. Najnowsze newsy, recenzje i konkursy.
© 2012 - Kometka.info - Badminton
Projekt i wykonanie: Drukarnia SADY