Aktualności       Turnieje       Sympatycy       CIEKAWOSTKI       archiwum       Kontakt       
 

Niestety Czechom nie pasuje termin, więc musimy odwołać mecz !!!!!!!!




Następny turniej gramy 11 czerwca zaczynamy o godz. 9.00

Dodatkowo rozegramy zawody o tytuł najlepszego singlisty i tytuł  najlepszego debla LMB 2017.
Zgłoszenia osobno do singli i osobno do debli proszę wysyłać na japiotr11@wp..pl
Można brać udział tylko w grach o tytuł najlepszego singlisty, lub tylko o tytuł najlepszego debla



POLSKA - CZECHY

Zapraszamy wszystkich amatorów 

grających w badmintona na mecz

POLSKA - CZECHY

Gramy w niedzielę, 28 maja  2017 roku.

Początek o godzinie 9.00

Zawody odbędą się w Hali Sportowej im Władysława Piechoty

Krapkowice ul. Jana Kilińskiego 1a

Planujemy rozegrać mecze w następujących kategoriach:

- deble męskie

- mixsty

- deble kobiet

zgłoszenia proszę wysyłać na adres japiotr11@wp.pl do dnia 21 maja 2017 roku Podajemy imię, nazwisko, nazwisko partnera i kategorię.

wpisowe 20 zł/osoba płatne w dniu zawodów

Każdy może wystąpić tylko w 2 kategoriach

Zapewniamy ciepły posiłek

Ubezpieczenie we własnym zakresie




Wyniki LMB

Wpadłem na pomysł żeby zmienić zasady punktowania meczy.
Poniżej zamieszczam wyniki meczy, według zasady że za każdy wygrany set drużyna otrzymuje punkt.

Osada KK - Melioranci Nysa - 6 : 0
Pokrzywy - Waleczni K-K - 0 : 6
DRUKARNIA SADY - A dlaczego nie? - 3 :4
Melioranci Nysa - Waleczni K-K - 3 : 4
Osada K-K - Pokrzywy - 6 : 0
A dlaczego nie? - Waleczni K-K - 3 : 5
DRUKARNIA SADY - Melioranci Nysa - 3 : 5
Osada K-K - DRUKARNIA SADY - 6 : 1
Pokrzywy - Melioranci Nysa - 4 : 3
Pokrzywy - A dlaczego nie? - 2  : 6

Melioranci Nysa - DRUKARNIA  SADY - 3 : 4
Osada KK - A dlaczego nie? - 4 : 2
Pokrzywy - Melioranci Nysa - 5 : 2
Osada KK - Inni - 6 : 2
Melioranci Nysa - A dlaczego nie? - 0 : 6
DRUKARNIA SADY - Pokrzywy - 0 : 6
DRUKARNIA SADY - Inni - 4 : 3

Pokrzywy - Waleczni K-K - 2 : 6
Melioranci Nysa - A dlaczego nie? - 3 : 4
A dlaczego nie? - Waleczni K-K - 2 : 6
DRUKARNIA SADY - Pokrzywy - 2 : 5
DRUKARNIA SADY - Waleczni K-K - 0 : 6
Melioranci Nysa - Waleczni K-K - 1 : 6
DRUKARNIA SADY - A dlaczego nie? - 0 :6

TABELA
1. Waleczni K-K - 39 pkt
2. A dlaczego nie? - 33 pkt
3. Osada K-K - 28 pkt
4. Pokrzywy - 24 pkt
5. Melioranci Nysa - 20 pkt
6. DRUKARNIA SADY - 17 pkt
7. Inni - 5 pkt



Zgłosili się:

1. "OSADA KK"
Waloszyński Marian - kapitan
Zasłonka Marek
Musielak Wiesław
Bartosz Wiktor
Wiesiołek Paweł
2. "DRUKARNIA SADY"
Zenon Gil - kapitan
Anna Szczerska
Marcin Szczerski
Ludwik Falkenberg
3. "POKRZYWY"
Jacek Pokrzywnicki - kapitan
Marta Wójcik
Mikołaj Pokrzywnicki
Arnold Jendrusz
Maciej Baic
4. Melioranci NYSA
Michał Tomaszewski - kapitan
Ela Dumańska
Adam Dumański
Ryszard Bryk
Radosław Kasprzyk
Jacek Kużdżał
Jacek Krzysztoń
5. A dlaczego nie?
Arkadiusz Gomoła - kapitan
Małgorzata Włoszczyńska
Adam Zalewski
Łukasz Zahajkiewicz
6. Inni
Wojciech Wojdyła - kapitan
Andrzej Gireń
Maciek Martuszewski
Dariusz Supel
7. Waleczni K-K
Adam Daroń - kapitan
Waldemar Biliski
Zbigniew Czerkawski
Jakub Czerkawski



Liga Miłośników Badmintona

Gry rozpoczynamy dnia 5 marca 2017 roku, w niedzielę o 8.00

Następne terminy: 26 marca, 23 kwietnia, 11 czerwca

UCZESTNICTWO:

- Udział w zawodach może wziąć każdy kto ukończył 18 rok życia 

- W turnieju biorą udział zaprzyjaźnione drużyny z Gogolina,

Strzelec Opolskich i Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Opola i Częstochowy.

Oczywiście istnieje możliwość zgłoszenia uczestników z innych miast.

- W turnieju mogą brać udział WSZYSCY - z wyjątkiem osób które po 18 roku życia trenowały i grały w badminton w klubach sportowych (zawodników)

- Każda drużyna musi posiadać nazwę i kapitana

- Każda drużyna musi się składać z minimum 2, maksimum 4 zawodników. Skład jest stały, nie można zgłaszać nowych zawodników w trakcie trwania rozgrywek., W tzw przypadkach losowych jest dozwolona zamiana zawodników, ale tylko gdy organizator wyrazi na to zgodę. Musi to nastąpić najpóźniej 1 dzień przed turniejem.

- Zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę.· 

-Zawodnicy startują w turnieju na własną odpowiedzialność i muszą wypełnić stosowne oświadczenie,  w dniu zawodów.

- Organizator ma prawo, nie dopuścić do gry lub wykluczyć z rozgrywek, zawodnika lub drużynę, nie podając przyczyny.

ROZGRYWKI:

- W ramach spotkania pomiędzy drużynami rozgrywane będą:

 I WERSJA -  trzy pojedynki; dwie gry singlowe i jedna podwójna (bez podziału na kobiety i mężczyzn).

 II WERSJA -  pięć pojedynków ;singiel kobiet, dwie gry singlowe mężczyzn , mikst i debel mężczyzn. Ten system możemy rozegrać w przypadku gdy zgłoszą się drużyny  z paniami w składzie.

- System rozgrywek i wysokość wpisowego, będą podane w osobnym komunikacie, po zamknięciu listy drużyn zgłoszonych do rozgrywek.

 - W sprawach spornych rozstrzyga organizator lub sędzia główny turnieju.

ZGŁOSZENIA - mailem na adres japiotr11@wp.pl do dnia  26 lutego 2017 roku

INNE 

- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przykre zdarzenia losowe, powstałe w drodze na zawody, na zawodach i w trakcie powrotu z zawodów.

- Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione bez opieki.

- Uczestników zawodów obowiązują przepisy PZBad i niniejszy regulamin.

- Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu oraz do wprowadzania zmian.

- Wszystkie wiadomości dotyczące turnieju, będą ogłaszane

na oficjalnej stronie internetowej zawodów - www.kometka.info

- Oficjalną lotką zawodów jest niebieska lotka MAVIS 2000 firmy YONEX. Lotki zapewniają sobie uczestnicy we własnym zakresie.

- Ewentualne zmiany będą ogłaszane na oficjalnej stronie internetowej zawodów www.kometka.info

Serdecznie zapraszamy




WYNIKI IV MISTRZOSTW OPOLSZCZYZNY

SINGIEL KOBIET: 
1. Marta Wójcik 
2. Małgorzata Włoszczyńska 
3. Anna Drążek-Szczerska 

DEBEL KOBIET:  
1. Anna Drążek-Szczerska+Małgorzata Włoszczyńska 
2. Małgorzata Kabarowska+Sylwia Szewczuk 
3. Barbara Pokrzywnicka+Marta Wójcik 

 
PARY MIESZANE:  
1. Tomasz Kość+Sylwia Szewczuk 
2. Czesław Trzmiel+Małgorzata Kabarowska 
3. ex eaquo
Mikołaj Pokrzywnicki+Marta Wójcik
Andrzej Gireń+Małgorzata Włoszczyńska 
4. ex eaquo 
Jacek Pokrzywnicki+Barbara Pokrzywnicka
Zenon Gil+Anna Drążek-Szczerska 

SINGIEL MĘŻCZYZN:
1 Aleksander Sorokowski
2 Robert Borszcz
3 ex eaquo
Paweł Gansiniec
Mateusz Masełko 
4 ex eaquo 
Paweł Wiesiołek 
Arkadiusz Parma 
Jerzy Dróbka 
Adam Daroń 
5 ex eaquo  
Waldemar Biliński 
Michał Pajek
6ex eaquo   
Zbigniew Czerkawski 
Łukasz Zahajkiewicz 
Andrzej Gireń 
Maciej Martuszewski 
Ryszard Bryk
7 ex eaquo   
Jacek Kużdżał 
Marcin Szczerski 
Marian Pilszański 
Aleksander Ostrowski 
Michał Król 
Krzysztof Strojny 
Leszek Gałaszkiewicz

DEBEL MĘŻCZYZN: 
Jerzy Dróbka+Łukasz Wilk 
2 Arkadiusz Parma+Aleksander Sorokowski 
ex eaquo 
Tomasz Kość+Czesław Trzmiel 
Robert Borszcz+Paweł Gansiniec 
4 ex eaquo  
Waldemar Biliński+Adam Daroń 
Paweł Wiesiołek+Marek Zasłonka 
Aleksander Ostrowski+Marian Pilszański 
Andrzej Gireń+Michał Pajek 
5 ex eaquo 
Anna Drążek-Szczerska+Zenon Gil 
Krzysztof Strojny+Leszek Wojtkowski 
Jacek Kurek+Marcin Szczerski  
Ryszard Bryk+Jacek Kużdżał 
6 ex eaquo 
Leszek Gałaszkiewicz+Michał Król 
Wiesław Musielak+Marian Waloszyński 
Jacek Pokrzywnicki+Mikołaj Pokrzywnicki 
Andrzej Czepulonis+Adam Kamiński



IV Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów Zgłosili się :

PARY MIESZANE :

1 Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość - Opole
2. Anna Drążek - Szczerska - Zenon Gil - Gogolin
3. Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel - Opole
4. Marta Wójcik - Mikołaj Pokrzywnicki - Gogolin
5. Małgorzata Włoszczyńska - Andrzej Gireń - Strzelce Opolskie
6. Barbara Pokrzywnicka - Jacek Pokrzywnicki - Gogolin

DEBLE MĘŻCZYZN:
1. Marcin Szczerski - Jacek Kurek - Gogolin
2. Tomasz Kość - Czesław Czmiel- Opole
3. Aleksander Sorokowski - Arkadiusz Parma - Brzeg
4. Leszek Gałaszkiewicz - Michał Król - Głubczyce
5. Robert Borszcz - Paweł Gansiniec - Radzionków
6. Jerzy Dróbka -  Łukasz Wilk - Brzeg
7. Wiesław Musielak - Marian Wałoszyński - K - Koźle
8. Wiesiołek Paweł - Marek Zasłonka - K - Koźle
9. Adam Daroń - Waldemar Biliński -  K - Koźle
10. Aleksander Ostrowski - Marian Pilszański - Głubczyce
11 Anna Drążek-Szczerska - Zenon Gil - Gogolin
12. Andrzej Gireń - Michał Pajek - Strzelce Opolskie
13. Krzysztof Strojny  -  Leszek Wojtkowski - Głubczyce
14. Jacek Pokrzywnicki - Mikołaj Pokrzywnicki - Gogolin
15. Jacek Kużdżał - Ryszard Bryk - Nysa
16. Adam Kamiński - Andrzej Czepulonis - Wrocław

DEBLE KOBIET:
1. Sylwia Szewczuk - Małgorzata Kabarowska - Opole
2. Anna Drążek - Szczerska - Małgorzata Włoszczyńska - Gogolin
3. Barbara Pokrzywnicka - Marta Wójcik- Gogolin

SINGIEL MĘŻCZYZN :
1. Marcin Szczerski - Gogolin
2. Aleksander Sorokowski - Brzeg
3. Michał Król - Wrocław
4. Gałaszkiewicz Leszek - Głubczyce
5. Ryszard Bryk - Nysa
6. Arkadiusz Parma - Brzeg
7. Robert Borszcz - Zabrze
8. Paweł Gansiniec - Nakło Śląskie
9. Jerzy Dróbka - Brzeg
10. Mateusz Masełko - Opole
11. Wiesiołek Paweł - K - Koźle
12. Adam Daroń - K - Koźle
13. Waldemar Biliński - K - Koźle
14. Zbigniew Czerkawski - K - Koźle
15. Aleksander Ostrowski - Naczęsławice
16. Marian Pilszański - Głubczyce
17. Michał Pajek - Strzelce Opolskie
18. Andrzej Gireń - Strzelce Opolskie
19. Maciej Martuszewski - 
20. Krzysztof Strojny - Głubczyce
21. Jacek Kużdżał - Nysa
22. Łukasz Zahajkiewicz - Strzelce Opolskie

SINGIEL KOBIET:
1. Małgorzata Włoszczyńska - Strzelce Opolskie
2. Marta Wójcik - Gogolin
3. Anna Drążek - Szczerska - Gogolin
 



06 listopada - Gogolin

IV Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Amatorów w Badmintonie

Organizatorem jest Urząd Miejski w  Gogolinie  i  wszyscy uczestnicy 

Patronem jest burmistrz Gogolina, pan Joachim Wojtala

Opolski Okręgowy Związek Badmintona i DRUKARNIA SADY z Krapkowic

Sędzia główny zawodów pan Waldemar Adamski

- Gramy: single męskie i damskie, deble męskie i damskie oraz miksty

- Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w dwóch grach (np. singiel i debel lub mikst i debel)

- Udział w zawodach może wziąć każdy kto ukończył 18 rok życia i co najmniej od 30 lat nie gra i nie trenuje w klubie

Zgłoszenia tylko mailem na adres japiotr11@wp.pl - do 02 XI 2016 roku

Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko, adres mailowy, adres zamieszkania, rok urodzenia

i wyszczególnione kategorie w których zgłaszający chce

wziąć udział, w przypadku debli i mikstów, proszę podać

nazwisko i imię partnera z którym będzie się grało

WPISOWE - 40 zł od osoby, płatne w dniu zawodów w biurze zawodów

- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne przykre zdarzenia losowe, powstałe w drodze na zawody, na zawodach i w trakcie powrotu z zawodów

- Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione bez opieki. - Uczestników zawodów obowiązują przepisy PZBad i niniejszy regulamin

- Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu oraz do wprowadzania zmian, które zostaną podane do wiadomości w dniu zawodów

- Obowiązkowy jest strój zamienny sportowy dedykowany do gry na halach sportowych (buty, spodenki, koszulka)

- Wszystkie wiadomości dotyczące turnieju, będą ogłaszane na oficjalnej stronie internetowej zawodów - www.kometka.info

 - Losowanie gier zostanie ogłoszone w dniu zawodów

- Oficjalną lotką zawodów jest niebieska lotka MAVIS 2000 firmy YONEX. Lotki zapewniają sobie uczestnicy we własnym zakresie

- Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie wizerunku zgłaszającego na stronie internetowej i w innych materiałach promocyjnych, oraz z akceptacją regulaminu zawodów




WYNIKI II TURNIEJU POLSKA - CZECHY


Single męskie:

1.Jerzy Dróbka
2. Michał Pajek i Waldemar Biliński

Deble kobiet:

1. Anna Szczerska - Małgorzata Włoszczyńska
2. Małgorzata Kabarowska - Sylwia Szewczuk
3. Gabriela Rychnovska - Jana Zavadilova
4. Ludmila Mullerowa - Lenka Reznarova

Deble męskie:

1. Olda Marek - Karel Zahradnik
2. Wojciech Wojdyła - Michał Pajek
3. Tomasz Kość - Czesław Trzmiel

Mixty:

1. Gabriela Rychnovska - Karel Zahradnik
2. Jana Zavadilova - Olda Marek
3. Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość  i Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel

Lista zawodników

Single męskie:

Zbigniew Czerkawski
Adam Daroń
Jakub Czerkawski
Waldemar Biliński
Andrzej Gireń
Jerzy Dróbka
Adam Dumański
Michał Tomaszewski
Ryszard Bryk
Jacek Kużdżał
Wojciech Wojdyła
Michał Pajek
Paweł Wiesiołek
Frantisek Vrana
Ludwik Falkenberg
Jacek Kurek
Marcin Szczerski

Deble męskie:

Adam Daroń - Jakub Czerkawski
Zbigniew Czerkawski - Waldemar Biliński
Michał Tomaszewski - Ryszard Bryk
Jacek Kużdżał - Ludwik Falkenberg
Wojciech Wojdyła - Michał Pajek
Paweł Wiesiołek - Marek Zasłonka
Wiesław Musielak - Marian Wałoszyński
Tomasz Kość - Czesław Trzmiel
Olda Marek - Karel Zahradnik
Jan Kabat - Frantisek Vrana
Jacek Kurek - Marcin Szczerski
Anna Szczerska - Zenon Gil
Jacek Kużdżał - Ludwik Falkenberg

Jacek Pokrzywnicki - Mikołaj Pokrzywnicki

Deble kobiet:

Anna Szczerska - Małgorzata Włoszczyńska
Małgorzata Kabarowska - Sylwia Szewczuk
Gabriela Rychnovska - Jana Zavadilova
Ludmila Mullerowa - Lenka Reznarova

Mixty:

Małgorzata Włoszczyńska - Andrzej Gireń
Małgorzata Kabarowska - Czesław Trzmiel
Sylwia Szewczuk - Tomasz Kość
Gabriela Rychnovska - Karel Zahradnik
Jana Zavadilova - Olda Marek
Anna Szczerska - Zenon Gil
Ludmila Mullerowa - Jan Kabat
Lenka Reznarova - Frantisek Vrana
Basia Pokrzywnicka - Mikołaj Pokrzywnicki




Sponsorzy







Zapraszamy we wtorki 

i czwartki 

17.00 - 20.00 

Hala 

Blautów w Gogolinie

Linki

MMKS Kędzierzyn-Koźle


www.badminton.opole.pl


www.twojbadminton.pl

 Jeśli interesuje Was muzyka filmowa to zapraszamy do Soundtracks.pl. Najnowsze newsy, recenzje i konkursy.
© 2012 - Kometka.info - Badminton
Projekt i wykonanie: Drukarnia SADY